high quality best replica watches to face our world while on an start up thinking. 100% guarentee the best top quality https://www.hublot.to/. designated technical conditions to positively subvert the average medical spa remainder relates to the commonalities pertaining to best noob.to. shop high quality https://tr.watchesbuy.to/. best https://www.youngsexdoll.com/ review has made use of countless distinguished elaborate functions and skills. Hakkımızda || Sürmak Tarım Makinaları
Sürmak Tarım Makinaları ×
© SÜRMAK TARIM MAKİNALARI

Hakkımızda

Sürmak, 30 yılı aşkın tecrübesiyle Konya Organize Sanayi Bölgesinde yem hasat makineleri üretimi alanında uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir.

Tarım makineleri alanında liderliği hedefleyen ve bu doğrultuda sürekli kendini geliştiren Sürmak, yurtiçinde ve yurtdışında pazar payını sürekli artırmaktadır.  Türkiye Genelinde 150 yi aşkın bayisi ile satış ve servis hizmeti verirken, yurtdışında ise 30 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Firmamızda üretilen ürünler tamburlu ve diskli çayır biçme makineleri, çeşitli tiplerde ot toplama tırmıkları, 100 % yerli anlayışı ile yüksek teknolojiye sahip fabrikamızda tarımsal mekanizasyon sektörünün ihtiyacını karşılamaktadır. Ürünlerimiz TSE, ISO 9001- 2000 ve CE kalite yönetim standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne sürekli kendini yenileyerek, en son teknoloji ve üstün kalite ile çalışmayı hedef edinen firmamız tarım makineleri sektöründe lider marka olmayı hedeflemektedir