Sürmak Kurumsal
Sürmak Tarım Kurumsal


Farkı Keşfedin, Gücü Hissedin...  Alırken Değil, Kullanırken...

Tarım kesimi; istihdam açısından ülkemizin en büyük sektörü durumundadır. Sektörün gelişmesi ve desteklenmesi çiftçimizin ve köylümüzün sıkıntılarının çözüme kavuşturulması bakımından sürdürdüğümüz çalışmaları tam bir seferberlik anlayışıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

SÜRMAK TARIM MAKİNE SANAYİİ 1980’li yılından beri faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne gelişen teknolojiyi yeniliklerle takip eden Sürmak Tarım Makineleri Sanayii bu bağlamda her geçen yıl makine çeşitlerini çoğaltmaktadır. Çiftçilerimize en düşük maliyetlerle en kaliteli ve teknolojik ürünleri sunmaya çalışan şirketimiz Türkiye'nin en önemli sanayilerinden olan 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 m2 alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretmiş olduğumuz ürünler Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümü'nde test edilmekte ve deney raporları, TSE- CE- ISO 9001 – 2000 belgelerine sahiptir.

Yedek parça ve zamanında servis olanakları ile firmamız yıllardır çiftçilerimize gururla hizmet vermektedir. Şirketimiz, üretmiş olduğu ürünleri sadece iç piyasada değil dünya piyasasında da ihraç etmekte ve ülke ekonomisine bir nebze de olsa katkı sağlamanın haklı gururunu taşımaktadır.

Tüm çiftçilerimize bereketli ürünler ve bol kazançlar dileriz.

Saygılarımızla
Sürmak Tarım Makineleri
Ramazan ERCAN

 

Paylaş: